Spa Hizmetleri

Masaj dünya genelinde en eski tedavi yöntemlerinden bir olarak bilinir. Kökeni uzakdoğuda başlayan bu mistik ve rahatlatıcı uygulamalar bir çok çeşit ve farklı tarz ile spa merkezlerimizin tamamında siz değerli misafirlerimize konusunda uzman Tayland , Bali ve flipinli terapist kadromuz ile hizmetinizde.

Rezervasyon Yaptır

Bir veya birden fazla terapist tarafından yapılan orta sertlikte yapılan bir masaj türüdür. Özellikle amerikada ve avrupada hızla yayılan bali masajı ruh ve bedeni aynı derecede dinlendirir.

Rezervasyon Yaptır

Vücuda kısmen veya tamamen uygulanan klasik masaj dolaşım hızını artırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.

Rezervasyon Yaptır

Konusunda uzman terapistlerce  genelde fizik tedaviye ek olarak kullanılan vücudun doğal biyolojik psikolojik ve nörolojik çalışma sistemini düzenleme amacıyla yapılan düzenli olarak yapıldığında ağrı ve bölgesel problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir masajdır.

Rezervasyon Yaptır

Yapılan spor egzersizleri sonucu vücudumuzda biriken laktik asitin dağıtılmasına yönelik bir masajdır. Oluşabilecek ağrı , yorgunluk ve incinme sonrasında vücudun rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlar.

Rezervasyon Yaptır

Özellikle taylanda yaygın olarak kullanılmakta olan thai blend masajı çoğunlukla gerdirme hareketlerini kapsamakta ve sonrasında lavanta, sandal ağaçı ve yasemin gibi aromatik yağlar kullanılarak ruhsal ve bedensel dinginlik sağlanmaktadır.

Rezervasyon Yaptır

Osmanlı geleneklerinden biri olan bu vücut temizleme terapisinde, önce kese yardımıyla cilt temizlenerek, ölü hücrelerin dökülmesi ve cildin tekrar nefes alması sağlanır.