Rahatlatıcı Spa ve Masaj Deneyimini Yaşamak İçin Bizi Arayın.

Rahatlatıcı Spa ve Masaj Deneyimini Yaşamak İçin Bizi Arayın.

Şile Gardens Hotel & Spa

Anadolu yakasının en şirin sahil kasabası şile ve şilenin ilk ve tek spa merkezi olan Spa & Fit Şile gardens otelde 5 yıdızlı bir konfor ile güneyde bir tatile çıkmışsınız gibi huzur ve mutluluk yaşayacaksınız.

Şilenin içine girmeden ışık üniversitesinin hemen yanında girişi olan kulübümüz geldiğinize denize sıfır olan konumu ile yeşilliklerin içinde denizden gelen iyot kokuları ile sizi ruhsal ve psikolojik olarak yenileyecek

Kulübümüzün giriş kısmında bulunan resepsiyon bölümümüzde bütün isteklerinize güler yüzü ile cevap vermeye hazır resepsiyonistlerimiz sizi karşılayacak ve sizin talepleriniz doğrultusunda spa ve hamam ritüellerinizi hazırlamak için bekliyor olacaklar. kulübümüze gelirken yanınızda havlu getirmenize gerek yok çünkü kullanıcağınız bölümlere göre (Fitness ,masaj , havuz, sauna yada türk hamamı vs. ) Baş ve vücut havlusu ve 1 adet sizler için her gün hijyen ile temizlenerek gelen peştamal ücretsiz olarak servis ediliyor.

Soyunma odamızda bütün spor eşyalarınızın sığabileceği genişlikte şifreli sistem ile çalışan soyunma dolaplarımız duşlar ve wc bulunmakta, Fitness ve spa hizmetleri sonlarında kişisel bakımınız için kulak çöpü fön makinası jöle nemlendirici krem ve ıslak eşyalarınız için poşet servisimiz mevcut.

Fitness bölümümüzde en son teknoloji ekipmanlar ile bezenmiş bir çok farklı ihtiyacınızı karşılayacak spor yapma zevkinizi en üst düzeye çıkaracak yapıya sahip ürünlerimiz siz değerli misafirlerimiz bekliyor olacak. Genelde cardio egzersizlerinden sıkılmayı Spa & Fit Şile Gardens’da unutun neden mi sizler için açık havada 500 metre 2 km ve 5 km uzunluğunda doğa ile iç içe bir ortamda hazırlanmış koşu parkurlarımız bekliyor olacak. Yağ yakımınızı hızlandıracak ve bol bol oksijen ile hücrelerinizi yenileyeceksiniz.

Genellikle yaz aylarında pilates yoga step gibi grup derslerimizi yapmak için gücümüzü topraktan alıyoruz çünkü yeşil cimler üzerinde sizler için hazırlanmış matler ve gym ball ile hem fit bir görüntü hemde sağlık kazanıyoruz.

soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak Yarı olimpik standartlarda hijyenik kapalı yüzme havuzumuz ile hem yüzme egzersizlerimizi yapıp hem de enerji depoluyoruz kapalı havuzumuzun derinliği 1 metre 40 cm geçmemektedir. Aynı zamanda özel yüzme derslerimiz ile yüzme öğrenebilir hatta stilinizi geliştirebilirsiniz.

Spa bölümümüzde sıcaklığı 80 dereceyi bulan ve içinizi ısıtacak saunamız, Gözeneklerinizi açacak ve vücudun nem dengesini sağlayacak buhar banyomuz, tarihi miraslarımızdan olan hijyenik standartlara uygun arınmanızı ve suyun sesi ile dinlenmenizi sağlayacak.

Türk hamamımız ,gün ışığı alan ve yüzme havuzumuzu izleyebileceğiniz dinlenme salonumuz ile kapsamlı bir şekilde fitness egzersizleriniz sonrası yada masaj öncesinde ve sonrasında kullanabileceğiniz ıslak alanımız ile siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz.

Ve günün en güzel zamanı Spa & Fit ‘in eşsiz sunumu ile masaj ritüellerimiz , Konusunda uzmanlaşmış Asya kıtasının en uzman terapistleri sizlere ruhunuzun ve bedeninizin ihtiyacı olan bütün şifayı bir çok farklı masaj çeşitimiz ile sunmak için hazır bekliyor.

Dünya masaj ritüellerimiz ; sizlere bir çok farklı esans ve kokusu bulunan sıcak yağlarımız ile geniş bir masaj yelpazesi sunacaktır.

Spa bölümümüzde ayrıca masaj uygulamalarımız sonunda Türk hamamında kese köpük masajı ve peeling uygulamaları sunacağız.

Güzellik ve estetik için konusunda uzman estetisyenlerimiz bir çok farklı markanın güzellik ve bakım ürünlerini hijyenik ortamda uygulamanız için hazır bekliyor olacaktır. Aynı zamanda bölgesel zayıflama kürlerimiz ile kısa zamanda iyi sonuçlar elde etmeniz mümkün

Spa & Fit Şile Gardens ailesi olarak hafta içi ve hafta sonu 08:00 – 22:00 saatleri arasında kulübümzüde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.