Rahatlatıcı Spa ve Masaj Deneyimini Yaşamak İçin Bizi Arayın.

Rahatlatıcı Spa ve Masaj Deneyimini Yaşamak İçin Bizi Arayın.

Radisson Blu Residence Batışehir

Tem , istoç, masko , istoç oto center ve başakşehir gibi iş ve ticaret hayatının tam ortasında Batışehir radisson blu hotel residence içerisinde bulunan spamız sağlığa ve zindeliğe açılan yeni kapınız olacak

5 yıldızlı residence hotel hizmeti veren batışehir radisson standartlarında hijyen ve ferahlık en üst düzeyde sunan masaj ve fitness özel ders imkanı sağlayan kulübümüzde yoğun iş temposunun merkezinde dinginliğe kavuşacaksınız

spa merkezimiz bölgedeki şık , lüks ve tek olması konumu ile göz doldurmaktadır. siz değerli misafirlerimiz için bütün ayrıntısı düşünülmüş spa merkezimiz kişiye özel kullanım ile rezervasyonlu bir şekilde kullanımınıza uygundur.

Kulübümüze geldiğinizde sizi güler yüzlü ve spamızı kullanım esnasında butun ihtiyaçlarınıza cevap verecek resepsiyonistimiz karşılamakta, iş yerinden ya da evinizden çıkıp gelmeniz yeterli çünkü gereken bütün herşey spamız da bulunmakta.

3 farklı masaj odası seçeneğimizin bulunduğu spamız da  eşlerin aynı anda bakımlarını alabileceği couple odamız ve tekli odalarımız mevcuttur. Bütün odalarımızın içinde soyunma odasını kullanmanıza gerek kalmayacak şekilde kendi duşları ve soyunma dolapları mevcuttur.

Dünyanın bir çok farklı masaj terapilerini 30 dakikadan 100 dakikaya kadar uzanan seanslar şeklinde kullanabileceğimiz bir yelpaze ile klasik isveç masajı, aroma terapi masajı, ayak masajı (reflexology) , bitkisel thai masajı, geleneksel bali masajı gibi bir çok farklı yelpazede siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

Uzak doğunun en başarılı spa ve masaj akademilerinden sizler için getirtmiş olduğumuz Tayland, Bali ve Flipinli terapistlerimiz eşliğinde spa ve masaj servislerimiz tüm hafta boyunca sabah saat 11:00 den akşam saat 22:00 ‘ a kadar hizmet vermektedir.

Aynı zamanda kişiye özel kullanım şeklinde sunulan butik ve vip konsepte bulunan sauna, Türk hamamı, Buhar banyosu, Jakuzi, Kar çeşmesi ve dinlenme alanımız ile siz değerli misafirlerimizi şehrin ve günün yorgunluğundan uzaklaştırma suyun bize sunduğu sağlıklı yenilenmeye davet ediyoruz.

Fitness bölümümüzde sizlere en kaliteli ekipman parkurumuz ile direk sonuca ulaşmanıza sağlayacak özel ders seçeneklerimiz bulunmaktadır . Kişiye özel kişinin istekleri ve sağlık koşullarına göre şekillenen ve uzman fitness kadromuz ile en iyi sonuçları en kısa sürede ve sağlıklı olarak ulaşmanızı sağlamaktayız.